Україна просить ЄС та США посилити тиск на Росію задля звільнення Савченко

Порошенко доручив генконсулу України в Ростові пробитися до Надії.

Сьогодні, 7 березня, президент України Петро Порошенко заявив, що генконсул України в Ростові доповів йому про стан здоров'я Надії Савченко.

"Доручив йому завтра знову пробиватися до Надії на зустріч", - повідомляє Порошенко у себе у Facebook.

"Сьогодні Україна звернулася з листом до країн ЄС та США з проханням посилити тиск на Росію для звільнення Надії", - додав він.

Нагадаємо, 7 березня Надія Савченко оприлюднила нове звернення. В ньому вона заявила, що вийде на волю лише на своїх умовах, а її приклад боротьби з російською владою є прикладом для наслідування.

Українці вийшли на акції з підтримки Надії Савченко та повісили на шибениці опудало Путіна

Нещодавно за звільнення Савченко також виступили міністр Великої Британії у справах Європи Девід Лідінгтон та президент Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) Педро Аграмунт.

Після чергового суду, 4 березня, українська льотчиця Надія Савченко, яку досі утримують в СІЗО в РФ, оголосила про сухе голодування з п'ятниці.

ВідеоВелика Британія виступила із закликом звільнити Надію Савченко

3 березня в Донецьку Ростовської області Росії суддя не дав українській льотчиці і депутату Надії Савченко проголосити останнє слово та оголосив продовження процесу 9 березня об 11:00.

Як відомо, Савченко у відповідь на вимогу обвинувачення засудити її до 23 років тюрми порадила судові погодитися якнайшвидше, щоб не затягувати справу. Також вона виступила категорично проти свого обміну на російських ГРУшників. "ГРУшників за одного невинного, це занадто багато" - сказала вона.

 

ПП: Генконсул України в Ростові, який за моїм дорученням відвідав Надію Савченко, доповів про стан її здоров'я. Доручив ...

Опубликовано Петро Порошенко 7 марта 2016 г.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: