Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна, РФ та ОБСЄ домовилися разом працювати над припиненням війни на Сході

Про це було вирішено під час зустрічі представників України, Росії та ОБСЄ.

Учасники тристоронньої контактної групи (представники України, Росії та ОБСЄ) дійшли взаєморозуміння за ключовими етапами виконання плану президента Петра Порошенка з мирного врегулювання ситуації на Сході країни.

Як повідомив департамент інформаційної політики МЗС України, учасники тристоронньої контактної групи щодо реалізації положень мирного плану президента України у складі представників України, Російської Федерації та ОБСЄ 8 і 9 червня провели три засідання.

"В результаті проведеної роботи сторони дійшли спільного розуміння за ключовими етапами виконання зазначеного плану та переліку першочергових завдань, досягнення яких буде сприяти деескалації ситуації в Донецькій та Луганській областях України".

У зустрічі брали участь президент України Петро Порошенко, посол України в Німеччині Павло Клімкін, спецпредставник генерального секретаря ОБСЄ Хайді Тальявіні, посол Росії в Україні Михайло Зурабов.

Крім того, учасники тристоронньої контактної групи домовилися про продовження зустрічей в цьому форматі.

Як повідомлялося раніше, біженці зі Сходу розповіли, як терористи торгують наркотиками і калічать полонених за патріотизм.

Залиште свій коментар

Вибір редакції