Україна розірвала угоду з РФ щодо експорту товарів військового призначення

Уряд денонсував угоду про співпрацю з Росією.

Кабінет міністрів припинив дію міжурядової угоди з Росією щодо встановлення взаємодії під час здійснення експорту товарів військового призначення в треті країни.

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду.

Зазначимо, угоду було підписано 24 березня 2004 року. Документом регулювався експорт товарів (продукції) військового призначення, які спільно розроблені, зроблені або модернізовані після 1 січня 1992 року; товарів (продукції) військового призначення, які є у держав-сторін, перелік яких щорічно узгоджується уповноваженими органами сторін, крім товарів (продукції) військового призначення, взаємні поставки яких здійснюються відповідно до угоди між країнами про виробничу й науково-технічну кооперацію підприємств оборонних галузей промисловості від 18 листопада 1993 року.

Нагадаємо, ще у травні 2015 року Верховна Рада денонсувала угоду між урядами України і РФ про організацію військових міждержавних перевезень та розрахунки за них.

Військово-технічне співробітництво з РФ припинено "Укроборонпромом" з 2014 року, одразу з початку військових дій на сході країни.

Залиште свій коментар