Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна ще не отримала відповідь від Росії на ноту про непродовження договору про дружбу

Термін його дії спливає 31 березня 2019 року.

Україна ще не отримала від Росії офіційної відповіді на ноту про непродовження Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між країнами.

Про це в ефірі "Радіо НВ" заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін, передає УНІАН.

"Ні. Ми тільки сьогодні передали. Відповідь ми поки що не отримали", - сказав він.

Відповідну ноту вітчизняне МЗС відправило до Російської федерації 21 вересня. Клімкін заявляє, що Росія порушила головні положення цього договору військовою агресією, економічних тиском та утиском прав українців. Тому Україна не збирається його продовжувати і в міжнародних судах скаржиться на порушення Кремлем територіальної цілісності України.

Договір про дружбу, співробітництво і партнерство між Росією і Україною, який назвали "Великим договором", був підписаний 31 травня 1997-го тодішніми президентами двох країн Леонідом Кучмою та Борисом Єльциним. Термін його дії спливає 31 березня 2019 року.

ВідеоМЗС України повідомило РФ про зупинення дружнього договору між країнами

Україна не подовжить із Росією договору про дружбу, співпрацю і партнерство - відповідну ноту вітчизняне МЗС відправило до Російської Федерації - повідомив міністр закордонних справ Павло Клімкін. Військовою агресією, економічним тиском та утиском прав українців Росія порушила головні положення цієї угоди - заявляє Клімкін. Тому Україна не збирається її подовжувати і в міжнародних судах скаржиться на порушення.

МЗС України повідомило РФ про зупинення дружнього договору між країнами

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції