Україна синхронно зі США та ЄС запровадить санкції проти Росії - Порошенко

Дата публікації
Перегляди
2258
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Україна синхронно зі США та ЄС запровадить санкції проти Росії - Порошенко

Фото: Reuters

Проекти рішень розглянули на засіданні РНБО.

Україна запровадить нові та подовжить уже чинні санкції проти Російської Федерації - через агресію РФ на Донбасі та анексію Криму.

Відповідні проекти рішень розглянули під час засідання Ради національної безпеки та оборони, передає прес-служба президента України. У повідомленні не уточняється, чи ухвалили остаточне рішення.

"Дуже важливо, я хотів би наголосити, що і попередні санкції, які зараз подовжуються, чітко синхронізовані із нашими партнерами із Європейського союзу, Сполучених Штатів Америки. Зі всією глобальною проукраїнською коаліцією. І пов’язані (санкції) із невиконанням Російською Федерацією спільної позиції – нашої, США, ЄС, не імплементацією Мінських угод, не забезпеченням безпекового пакету Мінських угод, відсутністю реального припинення вогню", - наголосив Порошенко.

Нові українські санкції - проти "друзів Путіна" та пов'язаних із ними компаній.

"Своїм сьогоднішнім рішенням ми скоординуємо нові санкції, які запроваджуються, із санкціями Сполучених Штатів Америки проти громадян і юридичних осіб Російської Федерації. Вони пов’язані як із застосуванням хімічної зброї в центрі Європи – РФ у Великій Британії, так і з проведенням  незаконних виборів президента на території окупованого Криму", - пояснив Порошенко.

Проекти рішень щодо запровадження нових санкцій готували за участі Служба безпеки України, Міністерство внутрішніх справ, уряду, Міністерства економічного розвитку та торгівлі, Національного банку.

Порошенко зауважив, що Україна щоденно втрачає на Донбасі бійців, які захищають нашу державу, її територіальну цілісність і незалежність: "Ситуація, яка зараз є на фронті – це ніякий не заморожений конфлікт. Я закликаю до абсолютної рішучості наших дій. І вони полягають не лише у санкціях, які зараз мають бути нами прийняті. Вони полягають у події, яка відбулась 30 квітня, в понеділок, коли ми почали операцію Об’єднаних сил, припинили антитерористичну операцію. Кардинально змінили формат української реакції у захисті кожного клаптика української землі.

За його словами, новий формат дає "додаткові можливості і щодо захисту людей, і щодо протидії диверсійно-розвідувальним групам, і щодо підвищення ефективності наших дій на фронті".

Поки Америка вводить санкції, як протидіє російській агресії Україна

Поки Америка вводить санкції, як протидіє російській агресії Україна

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2258
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація