Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна стане васалом Росії, якщо не очиститься від корупції - Нуланд

У Сенаті США дискутують про досягнення України за останні два роки.

Офіційний уповноважений Державного департаменту США у справах Європи та Євразії Вікторія Нуланд закликала українську владу очиститися від корупції.

Про це вона заявила під час слухань у Сенаті США щодо проведення реформ в Україні і другої річниці початку збройної агресії Росії на Донбасі та Криму.

"Очистіться від корупції! ... Інакше Україна ризикує знову стати васалом Росії", - закликала Нуланд.

Представниця Державного департаменту США також нагадала, що президент Петро Порошенко і глава уряду Арсеній Яценюк повинні "забезпечити виконання вимог Євромайдану.. служити українцям, а не експлуатувати їх".

"США мають так само сильно, як і самі українці, вимагати у влади України реальної роботи", - вважає вона.

Однак Вікторія Нуланд повідомила і про конкретні досягнення у сфері реформ, скороченні енергозалежності від Росії тощо.

У вівторок, 15 березня, конкурс щодо обрання членів Національної комісії із запобігання корупції (НАЗК), що є однією із "безвізових вимог", виявився заблокованим. Під час голосування за обрання до складу НАЗК екс-заступника міністра юстиції Руслана Рябошапки стався конфлікт. Його обрання підтримали п'ятеро із восьми членів комісії. Натомість ще троє представників комісії дали Рябошапці найнижчі бали і заблокували його обрання. Серед тих, хто поставив низькі оцінки Рябошапці – Віктор Шлінчак, Леся Шевченко та перший заступник глави Мін'юсту Інна Севастьянова.

Залиште свій коментар

Вибір редакції