Перейти до змісту
Україна та Британія працюють над спрощенням візового режиму

Найближчим часом до України приїде спеціальна комісія.

Україна та Велика Британія розпочали перемовини про спрощення візового режиму між країнами.

Про це повідомив український посол у Британії Вадим Пристайко, пише Укрінформ.

"Між нами існує порозуміння й ми шукаємо кращі шляхи вирішення. На це знадобиться час, цей процес завжди був складним, однак ми рухаємося уперед", — сказав він.

Пристайко розповів, що найближчим часом до України приїде комісія, яка вивчатиме процес видачі українських біометричних паспортів. Також вона оцінюватиме якість співпраці між державними органами.

"Сподіваюся, що врешті-решт співпраця між Міністерствами внутрішніх справ та правоохоронними органами України та Британії дозволить полегшити візовий режим для українців", — зазначив посол.

Нагадаємо, 7-8 жовтня президент Володимир Зеленський перебував з візитом у Великій Британії. Британія погодила кредитні гарантії Україні на 2,5 млрд фунтів для торгівлі, також Україна отримає понад мільярд фунтів кредиту від Британії на оборонну сферу.

Відео Подружжя Зеленських у Великій Британії зустрілось зі принцом Вільямом та його дружиною Кейт

Візит президента Зеленського до Великої Британії ще триває. Це перший приїзд іноземного лідера на острови після локдауну через коронавірус. Увага до нього - немала. І разом з деталями стратегічної угоди, всі обговорюють зустріч подружжя Зеленських зі спадкоємцем престолу Вільямом та його дружиною Кейт. 

Подружжя Зеленських у Великій Британії зустрілось зі принцом Вільямом та його дружиною Кейт

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин