Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна та Грузія повинні якнайшвидше стати членами НАТО - міністр оборони Польщі

За словами урядовця, підтримка цих країн є пріоритетом польської політики.

Україна та Грузія намагаються якомога краще виконувати свої свої зобов'язання у рамках співпраці з НАТО і вони повинні якнайшвидше стати членами Альянсу.

Про це під час засідання Парламентської Асамблеї НАТО у Варшаві заявив міністр національної оборони Польщі Маріуш Блащак, передає Укрінформ.

"Пріоритетом польської політики є підтримка України і Грузії. На наше переконання, ці обидві країни намагаються якомога краще виконувати свої зобов'язання у рамках співпраці з НАТО. Ми переконані, що як Україна, так і Грузія мають якомога швидше вступити до НАТО", — сказав він.

Польський міністр наголосив, що України, Грузія та Молдова - партнери Альянсу, "які найбільше можуть постраждати від дестабілізації з боку Росії". Він закликав НАТО пам'ятати про це.

Нагадаємо, за дорученням президента Петра Порошенка його команда готує поправки до Конституції, які б законодавчо закріпили бажання України вступити до Євросоюзу і НАТО. Раніше Північноатлантичний Альянс визнав прагнення України стати повноцінним членом організації.

Залиште свій коментар

Вибір редакції