Україна та Польща погодили створення нових митних переходів – Парубій

Країни розбудовуватимуть міждержавну інфраструктуру.

Між Україною та Польщею продовжать розбудовувати міждержавну інфраструктуру. Про це заявив спікер ВР Андрій Парубій за результатом зустрічі з маршалком сейму Польщі Мареком Кухніцьким у Трускавці.

"Ми змогли проговорити і міждержавну співпрацю, зокрема дуже конкретні плани щодо покращення, створення та модернізації інфраструктури між Польщею та Україною. Нові митні переходи, залізничні з'єднання, з'єднання автобанів. Але також ми багато часу віддали для переговорів щодо міждержавної співпраці в ширшому регіональному вимірі", - повідомив Парубій.

Також, за словами спікера, відбулись обговорення важливих тем щодо перспектив співпраці Європа-Карпати, щодо залучення України в участі у дискусії та форумах Вишеградської четвірки, де з 1 липня Польща починає головувати.

Не оминули увагою питання пришвидшення отримання Україною безвізового режими з ЄС, а також можливого членства у Євросоюзі.

Однією з тем обговорення, як заявляв Парубій напередодні, був заклик до поляків не голосувати у сеймі антиукраїнську постанову про геноцид поляків українцями. Голова Верховної ради після зустрічі з польським чиновником зауважив - разом вони погодились, що "повинні шукати порозуміння у складних сторінках нашої історії".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: