Україна та ще три європейські країни приєдналися до санкцій ЄС проти Росії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Обмежувальні заходи подовжено до березня наступного року.

Україна та ще три європейські країни приєдналися до санкцій, запроваджених Євросоюзом проти Росії через анексію Криму та агресію на Донбасі.

Про це 22 жовтня повідомляється на сайті Ради ЄС.

Окрім України, до подовження антиросійських санкцій приєдналися кандидати на вступ до ЄС Албанія та Чорногорія, а також Норвегія, яка є членом Європейської асоціації вільної торгівлі.

Ці країни гарантують, що їхня національна політика відповідатиме рішенню Ради ЄС щодо подовження санкцій. "Європейський Союз відзначає це зобов'язання і вітає його", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 12 вересня Рада Європейського союзу ухвалила рішення про подовження персональних санкцій проти росіян та сепаратистів у Криму та на Донбасі, а також юридичних компаній. Обмежувальні заходи щодо дій, що підривають територіальну цілісність, суверенітет та незалежність України, було подовжено до 15 березня 2019 року. 

Санкції діють проти 155 осіб та 44 компаній. Вони передбачають заморожування активів на території ЄС та заборону на в'їзд до країн-членів Європейського союзу.

ВідеоНабуло чинності рішення Ради ЄС про продовження антиросійських санкцій ще на півроку

Діятимуть вони до наступної весни - 15 березня. Й передбачають заморожування активів та обмеження пересування для 155 росіян і сепаратистів в окупованому Криму та на Донбасі. Також у чорному списку 44 організації. 

Набуло чинності рішення Ради ЄС про продовження антиросійських санкцій ще на півроку

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції