Україна та США разом шукатимуть військовополонених та зниклих безвісти

Україна та США разом шукатимуть військовополонених та зниклих безвісти

Важливий меморандум підписали Чалий та МакКіг.

Представники України й США підписали меморандум щодо пошуку військовополонених та зниклих безвісти.

Про це сповістили у Посольстві України в США.

Як зазначається, урочиста церемонія відбулася за участі українського посла Валерія Чалого та директора Агенції Келлі МакКіга.

Зокрема, меморандум дасть змогу пошуку в Україні та повернення до США останків американських солдатів, загиблих та зниклих безвісти під час Другої світової війни. Підписаний документ також передбачає обмін досвідом з американською стороною щодо особливостей пошуку військовослужбовців ЗСУ та інших силових структур, які зникли безвісти чи потрапили в полон під час нинішньої збройної агресії Росії проти України.

У посольстві відзначили, що це вже третій меморандум про порозуміння, укладеним між українською владою та Міністерством оборони США у цьому питанні. Попередні документи були укладені Службою безпеки України та Міністерством у справах ветеранів України.

Нагадаємо, 17 липня відбулося засідання тристоронньої контактної групи в Мінську. Учасники перемовин домовилися про нове перемир’я, яке має запанувати в ніч проти неділі, 21 липня. Також було досягнуто домовленості про обмін полоненими у форматі 101 на 50 з представниками "ДНР" і за формулою 107 на 19 з представниками "ЛНР". 

Відео На зустрічі у Мінську вдалось домовитись про чергове перемир’я на Донбасі

У Мінську Тристороння контактна група не досягнула суттєвого прогресу в питанні обміну полоненими. Сторони узгоджували кількість і прізвища претендентів на обмін. Натомість конкретних домовленостей вдалося досягнути у питанні ремонту мосту в Станиці Луганській. Спочатку мають демонтувати фортифікаційні споруди, далі за ремонт опор візьметься українська сторона.    

На зустрічі у Мінську вдалось домовитись про чергове перемир’я на Донбасі

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів