Україна та Японія підписали меморандум про співробітництво у сфері оборони

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Україна - перша держава регіону, з якою Японія підписала подібний документ.

12 жовтня Україна та Японія підписали Меморандум про співробітництво у сфері оборони.

Про це повідомив заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар.

"Якісно новий крок для розвитку оборонно-безпекової співпраці. До речі, Україна - перша держава нашого регіону, з якою Японія підписала подібний документ", - написав він у Twitter.

Метою цього Меморандуму є створення умов для просування двосторонньої співпраці та обмінів у сфері оборони, зазначається на сайті посольства України в Японії.

Українська делегація на чолі із Василем Боднаром перебувала в Японії 11 і 12 жовтня.  Її метою було проведення перших українсько-японських консультацій з питань безпеки. Українські дипломати зустрічалися і проводили консультації зі своїми японськими колегами, представниками оборонних відомств Японії, а також відвідали базу Морських сил самооборони Японії "Йокосука".

"У ході консультацій сторони обговорили широке коло питань, які становлять взаємний інтерес, насамперед щодо глобальної та регіональної безпеки, а також перспектив розширення двостороннього співробітництва у сфері безпеки та оборони", - йдеться у повідомленні посольства.

Нагадаємо, президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп підписав ухвалений Конгресом закон про асигнування на потреби міністерства оборони на 2019 рік. В документі передбачається виділення 250 млн доларів на допомогу в галузі безпеки України. Ця сума є більшою, ніж раніше. 

ВідеоСенат США підтримав проект оборонного бюджету, який передбачає виділення Україні 250 мільйонів доларів

Чверть мільярда доларів на безпекову допомогу Україні. Сенат США підтримав проект оборонного бюджету на 2019 рік. Документ передбачає виділення Україні 250 мільйонів доларів. При чому 50 мільйонів з цієї суми мають спрямувати на летальні види озброєнь. 

Сенат США підтримав проект оборонного бюджету, який передбачає виділення Україні 250 мільйонів доларів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції