Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна та ЄС співпрацюватимуть для протидії загрозам втручання у вибори – Порошенко

Вибори відбудуться наступного року.

Європейський союз та Україна домовилися координувати свої дії для боротьби із втручанням у вибори, що відбудуться 2019 року.

Про це говорили під час двадцятого саміту Україна-ЄС у Брюсселі.

"Це останній саміт перед дуже важливими виборами, як в Україні – парламентськими та президентськими, так і в ЄС наступного року", - сказав президент України Петро Порошенко, якого цитує його прес-служба.

Вплинути на вибори може спробувати Росія.

"Без сумніву, Кремль спробує знову втрутитися, але цього разу ми будемо готові. Ми погодились координувати та вжити спільних заходів для протидії загрозам втручання будь-якого характеру, незалежно від того, чи це кампанія з дезінформації чи кібератаки", - сказав Порошенко на спільній прес-конференції з президентом Європейської Ради Дональдом Туском та президентом Європейської комісії Жан-Клодом Юнкером за результатами саміту.

Що не сподобається Кремлю в підсумковій заяві 20-го саміту ЄС-Україна, читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

ВідеоУ Брюсселі відбувся саміт Україна-ЄС: подробиці

У Брюсселі відбувся 20-й, ювілейний саміт Україна-ЄС. Нашу делегацію очолив президент Порошенко. Євросоюз представляли голова Ради ЄС, Дональд Туск та очільник Єврокомісії - Жан-Клод Юнкер. Європейські лідери заявили - реформи і боротьба з корупцією мають залишатися пріоритетом української влади. За підсумками зустрічі, лідери схвалили спільну заяву. В ній однозначно вказано: Росія країна-агресор, російські війська - вторглися в Україну ще у лютому 2014 року, тож санкції мають залишатися до повного виконання Мінських угод.

У Брюсселі відбувся саміт Україна-ЄС: подробиці

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції