Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна узгодила з МВФ та Венеціанською комісією частину умов створення Антикорупційного суду - Парубій

За словами голови Верховної Ради, неузгодженою залишилася одна позиція.

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій заявив про узгодження частини позицій щодо законопроекту про Антикорупційний суд з представниками Міжнародного валютного фонду і Венеціанською комісією.

В ефірі телеканалу ICTV Парубій розповів, що скайп-нарада з представниками міжнародних організацій відбулася увечері 21 травня, передає Громадське.

За словами голови Верховної Ради, неузгодженою залишилася одна позиція.

"Ми не погодили питання повноважень громадської ради міжнародних експертів. Венеціанська комісія визначає, що її рішення має бути вирішальним. Ми шукаємо формулу, в якому форматі може звучати ця компромісна позиція", — сказав Парубій.

Спікер українського парламенту зазначив, що переговори щодо законопроекту про Антикорупційний суд продовжаться у вівторок. Після узгодження позиції з представниками МВФ, рішення ухвалить парламентський комітет.

Нагадаємо, Україна не отримає поновлення програми співпраці з Міжнародним валютним фондом без утворення незалежного антикорупційного суду. Це дав зрозуміти офіційний представник МВФ Джеррі Райс. У першому читанні Верховна Рада України ухвалила законопроект про Антикорупційний суд ще 1 березня.

media type="video" id="386798451"]

 

ВідеоПарубій назвав дві проблеми створення Антикорупційного суду, по яких немає компромісу

З Венеційською комісією узгоджують два ключових питання створення Антикорупційного суду – відповідність суду юриспруденції НАБУ та САП та повноваження Громадської Ради міжнародних експертів. Про це повідомив спікер ВР Андрій Парубій.

Парубій назвав дві проблеми створення Антикорупційного суду, по яких немає компромісу

Залиште свій коментар

Вибір редакції