Україна в ООН приєдналася до "Принципів Кігалі" для захисту цивільного населення

"Принципи Кігалі" були схвалені у 2015 році.

Українська делегація в ООН приєдналась до "Принципів Кігалі" - документа, що визначає першочерговим завданням для операцій ООН з підтримання миру захист цивільного населення всіма можливими способами.

Україна як активний учасник миротворчої діяльності ООН повністю поділяє "Принципи Кігалі" та визнає, що захист цивільного населення є визначальним завданням ОПМ ООН.

"Принципи Кігалі" були схвалені на міжнародній конференції 29 травня 2015 року. Вони, зокрема, визначають, що задля захисту цивільного населення операції з підтримання миру ООН повинні вживати всіх необхідних заходів, у тому числі, якщо необхідно, із застосуванням сили. В установчій конференції рік тому взяли участь 12 країн, які одразу поставили свої підписи під цим документом.

Зараз до нього приєдналися ще 17 держав-членів ООН, у тому числі, Україна, США, Австрія, Бельгія, Естонія, Ірландія, Фінляндія, Румунія, Словенія, Швеція, Латвія. Усі 29 країн, які визнали "Принципи Кігалі" виділили для потреб ООН близько 40 тис. осіб персоналу для участі в операціях з підтримання миру.

Нагадаємо, що виступаючи на засіданні Ради Безпеки ООН щодо боротьби з тероризмом, постійний представник України при ООН Володимир Єльченко звинуватив Росію у фінансуванні тероризму в цілях поширення ідеології "Русского мира".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: