"Україна – важливий партнер": у НАТО чекають на вирішення конфлікту з Угорщиною щодо мовного закону

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Там наголосили, що лише від Будапешта та Києва залежить пошук рішення.

У НАТО сподіваються, що Україна та Угорщина вирішать суперечку щодо закону про мову освіти.

Про це заявив генсекретар НАТО Єнс Столтенберг на прес-конференції у Брюсселі перед початком дводенної зустрічі міністрів оборони країн Альянсу, передає Європейська правда.

"Україна – важливий партнер НАТО і треба пам'ятати, що одна з головних причини, чому НАТО втілює найбільшу адаптацію колективної безпеки та зміцнює нашу колективну безпеку, пояснюється агресивними діями Росії проти України, і тому Україна є важливим партнером для НАТО", - сказав Столтенберг.

Він висловив сподівання, що Україна та Угорщина вирішать розбіжності. "Лише від Будапешта та Києва залежить пошук рішення", - наголосив він. Столтенберг додав, що НАТО продовжить надавати практичну і політичну допомогу Україні.

Нагадаємо, Угорщина блокує зустрічі в рамках співпраці України з ЄС і НАТО через суперечки навколо мовного закону, який, на думку представників угорського уряду, обмежує використання рідної мови на території Закарпаття.

ВідеоВидача паспортів Угорщини громадянам України призвела до нового скандалу між країнами

В місті Берегове на Закарпатті в угорському консульстві під шампанське та гімн Угорщини громадянам України роздавали паспорти цієї держави з проханням - не розказувати про це нашій владі. Відносини офіційних Києва і Будапешта - все ближче до небезпечної "червоної лінії". Тим часом прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан цього тижня полетів на зустріч із Путіним. Останнім часом лідер угорців став ледь не найкращим другом очільника Кремля. 

Видача паспортів Угорщини громадянам України призвела до нового скандалу між країнами

Залиште свій коментар

Вибір редакції