Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна висловила протест через незаконну поїздку Путіна до окупованого Криму

Російському МЗС передано ноту.

Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест через черговий неузгоджений з Україною візит президента РФ Володимира Путіна до тимчасового окупованого Росією Криму 18 березня.

Про це йдеться у заяві МЗС.

Україна вважає цей візит, як і інші подібні, "грубим порушенням російською стороною державного суверенітету і територіальної цілісності України, цинічним і демонстративним нехтуванням російською стороною загальновизнаними принципами та нормами міжнародного права, у тому числі Статутом ООН, резолюціями Генеральної Асамблеї ООН, зобов’язаннями РФ за двосторонніми та багатосторонніми договорами, сторонами яких є Україна та Російська Федерація".

Наголошується, що Крим і Севастополь є і надалі залишатимуться невід’ємною частиною суверенної території України. Жодні поїздки російських посадовців на окупований півострів, як і незаконне будівництво так званого "Кримського мосту" не є ознаками зміни статусу цих українських адміністративних одиниць, закріпленого у Конституції України та визнаного міжнародним співтовариством.

Через візит Путіна до Криму російському зовнішньополітичному відомству передано ноту протесту.

Як повідомлялося, президент РФ поїхав до окупованого Криму, аби роздати нагороди будівельникам незаконно зведеного Кримського мосту.

Плейлист 23 відео Новини окупованого Криму. Актуальне

2019 року Крим "відсвяткував" вже п’яту річницю анексії. За цей час півострів, як і Росія, отримав серйозні санкції, однак ніхто досі не змусив Москву хоча б розпочати обговорення повернення Криму до України. На п’ятий рік анексії росіяни продовжують репресії та утиски на півострові.

Новини окупованого Криму. Актуальне

Залиште свій коментар

Вибір редакції