Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна вийде з СНД і закриє своє представництво - Порошенко

Рішення будуть напрацьовувати в Кабміні.

Київ офіційно припинить участь у структурах Співдружності незалежних держав

Як зазначив президент Петро Порошенко під час виступу на Київському безпековому форумі 12 квітня, над напрацюванням відповідних рішень працюватиме і український уряд.

"Україна ніколи не була і не є членом СНД та відмову цієї структури засудити російську агресію просив би спільно з урядом підготувати офіційну пропозицію щодо офіційного припинення нашої участі в статутних органах СНД. Рівно як і остаточного закриття українського представництва у відповідних інституціях в Мінську", - заявив глава держави.

Порошенко закликав провести інвентаризацію всієї договірно-правової бази, яка була укладена Україною у рамках СНД, щодо відповідності національним інтересам держави. "Закликаю наших іноземних партнерів переглянути договірні зобов'язання з РФ на предмет чутливих сфер співпраці", - сказав він. 

ВідеоПрезидент України та прем'єр-міністр Британії обговорили посилення санкцій проти Росії

Порошенко поспілкувався з Терезою Мей телефоном. Під час розмови сторони засудили агресію Росії у Криму та на Донбасі і обговорили посилення санкцій у відповідь на неї. Президент України також запропонував Британії допомогу у розслідуванні справи отруєного розвідника Скрипаля.

Президент України та прем'єр-міністр Британії обговорили посилення санкцій проти Росії

Залиште свій коментар

Вибір редакції