Україна встановила дипломатичні відносини з карибською країною

Дата публікації
Перегляди
1937
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Україна встановила дипломатичні відносини з карибською країною

Фото: МЗС України

Сторони домовилися про усунення візових бар'єрів.

Україна та Сент-Вінсент і Гренадини встановили дипломатичні відносини. 

Відповідне комюніке підписали український міністр закордонних справ Вадим Пристайко та прем'єрміністр Сент-Вінсент і Гренадин Ральф Гонсальвес на полях сесії Генасамблеї ООН 25 вересня.

"Сторони відзначили, що встановлення дипломатичних відносин сприятиме активізації двостороннього політичного діалогу, торговельно-інвестиційного співробітництва, а також співпраці у сфері освіти", – йдеться у повідомленні МЗС України.

Пристайко та Гонсальвес також домовилися якнайшвидше усунути візові бар‘єри між країнами на шляху до розвитку міжлюдских контактів.

"Ще один партнер України у світі! З прем'єрміністром Ральфом Гонсальвесом підписали спільне комюніке про встановлення дипломатичних відносин зі Сент-Вінсентом та Гренадинами. Будемо працювати у напрямку взаємного безвізового режиму. Ми продовжуємо розвивати політичні та торгові мережі України навколо світу", – написав Пристайко у Twitter.

Сент-Вінсент і Гренадини – острівна держава у Карибському морі. Складається з великого острову Сент-Вінсент та 32 більш менших островів.

Раніше повідомлялося, що українці вже можуть подорожувати без формлення віз у понад 130 країн світу. Серед цих країн, з внутрішнім паспортом громадяни України можуть відвідати Росію, Білорусь та Туреччину. Щодо останньої, безвізовий в’їзд по внутрішньому паспорту можливий тільки якщо це паспорт нового зразка, тобто ID картка. Окрім безвізових країн, є низка країн, полетіти в які можна без візи, а отримати наліпку в паспорті просто в аеропорту після прибуття (visa on arrival). Віза робиться декілька хвилин за наявності потрібних документів

Фото: ТСН.ua

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1937
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація