Україна є щитом всього глобального світу, проти якого веде війну Росія - Парубій

Україна є щитом всього глобального світу, проти якого веде війну Росія - Парубій

Фото: УНІАН

За словами спікера Ради, Путін хоче відродити вплив СРСР на геополітичний простір.

Росія нині атакує не лише Україну, а й увесь світ.

Про це заявив голова Верховної Ради Андрій Парубій, пише УНІАН.

"І Україна, і НАТО сьогодні є об'єктами атаки Росії… В Україні Росія виявилась нездатною змінити політичний курс нашої держави і тому напала військово, але у інших вільних державах працює операціями впливу, фінансуючи євроскептиків і радикалів, викрадаючи дані серверів Бундестагу чи інформаційно атакуючи кандидата в президенти Франції Макрона. Росія веде війну проти всього глобального світу", - наголосив він.

За словами Парубія, Україна є першою критично важливою, але далеко не останньою ланкою "у божевільному плані Путіна відродити вплив Кремля на той геополітичний простір, яким колись володів і на який мав вплив Радянський Союз".

"Тому Україна сьогодні - це щит Європи, і щит вільного світу. Обороняючи свою свободу, ми обороняємо також і свободу всього вільного світу. НАТО відіграє ключову роль у мобілізації міжнародної спільноти задля підтримки зусиль України у протидії російській агресії та повернення РФ до міжнародного права", - додав спікер Ради, подякувавши генсеку НАТО Єнсу Столтенбергу за заклик до Росії вивести з Донбасу війська.

Нагадаємо, раніше у Кремлі прокоментували заклик Столтенберга вивести війська з Донбасу. За словами Пєскова, в Україні немає російських військових.

Повʼязані теми:

Наступна публікація