Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна закликала Німеччину виконати рішення ЄС щодо "Північного потоку-2"

Відмовитися від директиви може парламент ФРН.

У Німеччині можуть відмовитися від виконання газової директиви ЄС. Про це заявив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

UKR Олексій Гончарук - Прем'єр-міністр України: Україна закликає Німеччину не підтримувати «звільнення» Північного...

Опубліковано Урядовий портал Четвер, 7 листопада 2019 р.

Як повідомляє урядова пресслужба, він закликав Бундестаг відхилити проєкти поправок, якими відкривається шлях до відхилення директиви Євросоюзу. На думку керівника Кабміну, Німеччина в разі схвалення поправок може завдати серйозної шкоди енергетичній безпеці та єдності ЄС.

"Наразі директива є обов'язковою для кожної держави-члена. Якщо ж поправка сьогодні вночі буде підтримана, то це означатиме порушення консенсусного рішення, ухваленого всіма країнами-членами ЄС. Такий поворот подій може мати далекосяжні наслідки для європейської енергетичної безпеки та солідарності між країнами-членами ЄС. Роль Росії у цьому процесі далеко не остання – держава давно діє за перевіреним принципом: розділяй і володарюй", - наголошують в українському уряді.

Також у Гончарука зауважили, що наразі йдеться навіть не про підтримку Німеччиною суверенітету та територіальної цілісності України, а про збереження суверенітету і цілісності європейської безпеки загалом. "Україна продемонструвала себе як надійного партнера. І ми розраховуємо на солідарність Німеччини", - підсумовується в оприлюдненому тексті.

Відео Сенатор-республіканець із США закликав терміново запровадити санкції за "Північний потік - 2"

Після того, як Данія - остання країна, яка не дозволяла будувати російський газогін в обхід України, погодилася на будівництво, Круз наполягає: Москва найближчими місяцями дістане можливість додатково експлуатувати європейців і посилювати військову потужність. Законопроект, написаний Крузом, передбачає санкції для компаній, що беруть участь у будівництві російського газогону.  

Сенатор-республіканець із США закликав терміново запровадити санкції за "Північний потік - 2"

Залиште свій коментар

Вибір редакції