Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна здійснила більший прогрес у реформах за два роки, ніж за всю Незалежність - Йованович

Досягнення в реформах вражають більше, бо вони відбулися в умовах російської агресії.

Номінант на посаду Надзвичайного і Повноважного посла США в Україні Марі Йованович заявила, що вражена прогресом, який Україна досягла в реформах за останній час.

"Україна зробила більший прогрес у сфері реформ за останні два роки, ніж за всі 23 роки незалежності. І я поділяю особливий оптимізм щодо траєкторії реформ в Україні цього року, враховуючи кілька ключових досягнень з моменту реформування коаліції та уряду у квітні", - зазначила Йованович.

Вона перерахувала, що Україна переважною більшістю схвалила конституційні поправки, спрямовані на зміцнення незалежності судової системи; підвищила тарифи на енергію до 100% від ринкових ставок з випередженням графіка МВФ і замінила генерального прокурора, який втратив довіру громадянського суспільства.

"Ці досягнення в реформах вражають більше, якщо врахувати, що вони відбулися в умовах російської агресії", - підкреслила дипломат.

Йованович також висловила переконання, що успішна Україна є найкращим захистом від російської агресії в Європі.

Додамо, що агентство США з міжнародного розвитку (USAID) планує виділити Україні 142 млн доларів допомоги на підтримку різноманітних реформ.

USAID запланувало допомогу Україні в енергетичній сфері, децентралізації та судової реформи.  

Нагадаємо, що у травні у Державному департаменті США не змогли підтвердити інформацію про те, що новим послом США в Україні можуть призначити Марі Йованович.

Про це під час брифінгу у відомстві сказала директор прес-офісу Держдепу Елізабет Трюдо. 

Нагадаємо, посол США в Україні Джеффрі Пайєтт цього року буде переведений до Греції. У 2016 році спливає трирічний термін перебування Пайєтта на посаді.

Залиште свій коментар

Вибір редакції