Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українці найбільше довіряють Зеленському, але не підтримують напрям розвитку країни - опитування

Українці найбільше довіряють Зеленському, але не підтримують напрям розвитку країни - опитування

Водночас людей, які чинному президенту не довіряють, - більшість.

Президент України Володимир Зеленський продовжує залишатися політиком з найбільш високим рівнем довіри.

Про це свідчать результати опитування соціологічною службою Центру Разумкова від 17 до 24 червня. 

Зазначається, що усім політикам, чиї прізвища були представлені в опитувальнику, респонденти висловлюють недовіру частіше, ніж довіру. Зеленському довіряє найбільше людей - 41% опитаних, однак частка тих, хто йому не довіряє більша, і становить 51%. Дещо нижчим є рівень довіри до Дмитра Разумкова - йому довіряють 32% опитаних, не довіряють 48%.

Довіра до інших представників влади є значно нижчою. Так, Арсену Авакову довіряють 13%, не довіряють — 77%, Денису Шмигалю — відповідно 12% і 61%, Ірині Венедіктовій — відповідно 8% і 49,5%, Андрію Єрмаку — 7% проти 50,5%.

Низькою також є довіра і до опозиційних політиків. Юрію Бойку довіряють 22% респондентів, не довіряють — 67%, Святославу Вакарчуку — відповідно 18% і 70%, Петру Порошенку — 17% проти 77%, а Юлії Тимошенко — відповідно 14% і 79%.

Водночас більшість опитаних українців (61%) вважають, що події в Україні розвиваються у неправильному напрямі, 19% вважають, що у правильному. 

17,5% опитаних дотримуються думки, що Україна здатна подолати наявні проблеми та труднощі протягом найближчих кількох років. Частка тих, вважає, що країна здатна їх подолати у більш віддаленій перспективі, становить 43,5%, що не здатна подолати — 17%.

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова від 17 до 24 червня 2020 року методом інтерв’ю «обличчям до обличчя» за місцем проживання респондентів. Було опитано 2017 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Опитування проведене в рамках дослідницького проекту Центру Разумкова, що здійснюється за підтримки Представництва «Фонду Фрідріха Науманна за свободу» в Україні.

Раніше українців запитали про підсумки першого року президента Зеленського. Загалом 37% опитаних оцінили його діяльність "добре" або "дуже добре". Відносна більшість, 34% опитаних, оцінили діяльність на "3" ("не погано і не добре"), а 28% — "досить погано" або "дуже погано".

Відео Рейтинг довіри до президента Володимира Зеленського знизився до 49% - опитування

Рейтинг довіри до президента Володимира Зеленського падає. Якщо у грудні йому довіряли 63% українців, то в січні показник впав до 49%. Це дані спеціалістів з Центру соціального моніторингу і українського інституту соцдосліджень імені Яременка, які провели опитування серед громадян. Вони зауважують - попри падіння рейтингу, саме Зеленський нині залишається людиною, якій українці довіряють більше за всіх.  

Рейтинг довіри до президента Володимира Зеленського знизився до 49% - опитування

Залиште свій коментар

Вибір редакції