Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українці не довіряють Раді, а з політиків більше симпатизують Тимошенко і Гриценку - опитування

Водночас діяльність президента підтримують 17%, а Кабміну - 15%.

Лише 1 відсоток українців ставляться повністю схвально до діяльності Верїховної Ради, а 6% - скоріше схвально. Про це свідчать дані дослідження, проведеного GfK Ukraine спільно з Center for Insights in Survey Research.

Більше половини громадян (57%) зазначили, що взагалі не схвалюють діяльність Ради. 31% українців відчувають, що швидше незадоволені роботою нардепів.

Опитування_3
iri.org

Кабмін на чолі с Гройсманом теж не може похвалитися відмінними оцінками. Згідно з даними опитування, наразі лише 2% українців повністю схвалюють діяльність уряду. 13% відповіли, що швидше схвалюють. Водночас повністю незадоволені – 46%. Ще третина українців (32%) сказали, що швидше не задоволені.

Опитування_2
iri.org

Діяльність президента Петра Порошенка, згідно з даними опитування, схвалюють тільки 2% українців. "Швидше схвалюють" 15%, скоріше не схвалюють – 32%, взагалі не схвалюють 43% і 8% не змогли дати відповідь на це запитання.

У дослідженні зазначено, що такі цифри майже не змінюються впродовж останніх двох років. Найбільше  схвалення на посаді президента Порошенко мав у вересні 2014 року. Тоді були рекордні 15%. Швидше схвалювали 40%, швидше не схвалювали – 22%, взагалі не схвалювали лише 13%.

Опитування_1
iri.org

Також варто зазначити, що кожен із українських політиків, згідно з опитування, однаково негативно сприймається українцями. Проте деякі з них мають рівень симпатії трохи вищий. Так, лідеру "Батьківщини" Юлії Тимошенко симпатизують 22%, а лідеру "Громадянської позиції" Анатолію Гриценку 21%.

Опитування_4
iri.org

Опитування проводилося по всій території України (за винятком окупованих територій Криму та Донбасу) з 9 червня по 7 липня 2017 року. У соціологічному опитуванні взяли участь 2400 респондентів. Похибка не перевищує 1,7 відсотка. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції