Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українці не готові на жертви заради Європи, а хочуть одразу "отримувати подарунки" - експерт

Євроінтеграція повинна бути в руках народу, який би підштовхував політиків до цього вибору.

На даному етапі українці просто не готові до євроінтеграції.

Таку думку висловив у коментарі кореспонденту ТСН.uа політолог Вадим Карасьов.

"Ми ставимося до євроінтеграції по-бухгалтерськи, а не з точки зору довготривалих національних інтересів країни. Рахуємо, де повинні бути вигоди, де повинні бути втрати. Так ніхто не робить", - зазначив експерт.

Карасьов наголосив, що для успішної євроінтеграції "опозиції треба було виводити людей на мітинг, а не говорити, що все в руках Януковича".

"Євроінтеграція повинна бути в руках людей. В руках суспільства. Чому у нас не виходять стотисячні мітинги за Європу? Ось де треба шукати корінь проблеми", - заявив політолог.

Він також нагадав, що коли Польща йшла до ЄС, це був вибір країни, а не президента Олександра Кваснєвського.

"Колишній комуніст Кваснєвський був успішним євроінтегратором, бо відчував, що за ним іде країна. І країна підштовхувала його до цього вибору. Поляки, коли йшли в ЄС розуміли, що доведеться потерпіти. У них була повністю консолідована нація", - зазначив Карасьов.

"Вони йшли на жертви, а в цій країні ніхто не хоче йти на жертви. Ніхто не хоче працювати. Всі хочуть від євроінтеграції одразу отримувати подарунки", - підсумував політолог.

Нагадаємо, що 21 листопада Україна офіційно припинила підготовку до євроінтеграції. Відповідне рішення прийняв Кабінет міністрів.

Переговори про підписання з ЄС угоди про асоціацію будуть призупинені до того моменту, поки не вирішиться ситуація, коли падіння промислового виробництва і відносини з країнами СНД не будуть компенсуватися за рахунок європейського ринку, зазначив віце-прем'єр України Юрій Бойко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції