Українці обирають президента у другому турі виборів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Явка у першому турі склала 63,53%.

О 8:00 у всій Україні відкрились виборчі дільниці, які зачинять свої двері о 20:00. Виборці обиратимуть президента України у другому турі, до якого за результатами голосування 31 березня вийшли Володимир Зеленський (30,24%) і Петро Порошенко (15,95%). 

Голосування вже триває у низці закордонних дільниць. 

Нагадаємо, явка у першому турі склала 63,53%. 1 квітня Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила на теледебати обох кандидатів у президенти. Спочатку команда Зеленського відмовилася від пропозиції. Українці почали ширити у соцмережах хештег #хочубачитидебати. 

Увечері 3 квітня кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський викликав чинного президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський" і висунув низку умов. У ніч проти 4 квітня Петро Порошенко заявив, що готовий дебатувати на стадіоні зі своїм суперником у другому турі виборів президента. 

15 квітня у штабі Порошенка повідомили, що між представниками НСК "Олімпійський" і штабами кандидатів досягнуто домовленості про оренду стадіону для проведення дебатів 19 квітня. Увечері того ж дня Зеленський записав нове відеозвернення, в якому розповів про старт розповсюдження квитків на дебати. 

Детальніше у нашій інтерактивній хроніці: 

Залиште свій коментар

Вибір редакції