Українці подали в Європейський суд з прав людини тисячі скарг щодо анексії Криму та війни на Донбасі

Одні заяви подані проти Росії, а інші - проти України.

До Європейського суду з прав людини у Страсбурзі вже надіслали понад 2 тисячі індивідуальних заяв, пов'язаних з подіями в Криму або збройним конфліктом на Донбасі.

Про це заявила прес-аташе ЄСПЛ Ніна Саломон, пише "Укрінформ".

"Загалом, більш як 2 тисячі індивідуальних заяв, пов'язаних з подіями в Криму або військовими діями в Східній Україні наразі перебувають на розгляді суду. Вони були подані проти України і Росії або виключно проти однієї з цих держав", - зазначила вона.

За словами Саломон, окрім цього, з початку року суд отримав близько 450 заяв від українців зі сходу країни, деякі з них були подані проти України, деякі - проти України і Росії. Наразі, додала вона, не ухвалено жодного рішення щодо їхньої прийнятності.

Нагадаємо, раніше ЄСПЛ назвав Росію лідером за порушеннями прав людини. У Страсбурзі голова ЄСПЛ Гвідо Раймонді заявив, що відмова країни від виконання всіх без винятку рішень Європейського суду з прав людини призведе до виходу такої країни зі складу Ради Європи. Раніше РФ заявила про намір відмовитися від виконання низки рішень Страсбурзького суду.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: