Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українці стали другими за впливовістю на економіку Польщі

Президент країни Анджей Дуда посів лише третє місце.

Українці посіли друге місце в рейтингу "50 найбільш впливових людей польської економіки" за 2017 рік.

Про це свідчать результати власного рейтингу популярного видання Dziennik Gazeta Prawna.

Зазначимо, перше місце обійняв прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький, третє – президент Анджей Дуда, четверте - його французький колега Емануель Макрон, а завершує топ-п’ятірку міністр юстиції Польщі Збігнев Зіобро.

"Українці — колективний герой польської економіки, чи принаймні важливий і світлий пункт на нашому ринку праці", - наголошується у статті.

На думку авторів рейтингу, найбільше трудових мігрантів прибувають до Польщі саме з України, польська економіка розвивається і потребує робочих рук, тож кількість заробітчан постійно зростає.

"Ми стали помічати українців після російської агресії в Криму і конфлікту в Донбасі не тільки в нашому сільському господарстві або плодівництві, але і в багатьох інших галузях. Торік польські працедавці подали 1,7 млн заяв про намір працевлаштувати громадян України, що на третину більше, ніж в 2016 році, а з 2014 року це зростання сягнуло 350%", - зазначає газета.

Водночас, за словами авторів статті, українці не допомагають вирішити проблему стрімкого скорочення населення у Польщі.

"Україна старіє і стає безлюдною ще швидше, ніж Польща. Ми також не можемо розраховувати, що нові працівники залишаться в Польщі на постійно", - резюмувало видання.

Нагадаємо, раніше між Україною та Польщею розгорівся черговий скандал. 6 лютого президент Польщі Анджей Дуда підписав так званий "антибандерівський закон", що передбачає кримінальну відповідальність за заперечення Волинської трагедії, пропаганду "бандерівської ідеології", а також публічні звинувачення на адресу Польщі у злочинах, скоєних під час Голокосту. Будь-який громадянин країни, а також іноземець може бути засуджений до сплати штрафу або навіть тюремного ув'язнення на термін до трьох років.

Залиште свій коментар

Вибір редакції