Перейти до змісту
Українці зібрали 25 тисяч підписів під петицією про позбавлення Медведчука звання заслуженого юриста

На сайті президента вимагають скасувати відповідний указ.

Опублікована на сайті президента України петиція про позбавлення нардепа від "Опозиційної платформи - За життя", кума російського лідера Володимира Путіна Віктора Медведчука звання "Заслужений юрист України" набрала понад 25 тисяч підписів.

Згідно з даними на сайті глави держави, станом на 17-ту годину зібрано вже 25664 підписи.

Зазначимо, автором петиції, яка була зареєстрована 25 вересня, є Владислав Грезєв.

"Петиція щодо скасування указу президента України в частині присвоєння Медведчуку Віктору Володимировичу звання "Заслужений юрист України" за неналежний захист Василя Стуса та інших дисидентів. Відповідно до інформації, що міститься у відкритих джерелах народний депутат України Медведчук Віктор Володимирович має почесне звання Заслуженого юриста України... Аналіз справи Василя Стуса та особисте ставлення до неї Медведчука В.В. показує, що останній жодним чином не заслуговує носити почесне звання "Заслуженого юриста України". Тому задля відновлення історичної справедливості цією петицією від імені громадян України звертаюся до президента України Зеленського Володимира Олександровича із проханням скасувати відповідний указ президента України № 422/92 від 18.08.1992 в частині присвоєння Медведчуку В.В. звання "Заслужений юрист України", - йдеться у тексті.

Зазначимо, після набрання необхідної кількості підписів петицію повинен розглянути президент.

Нагадаємо, у березні прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв приймав у своїй резиденції кандидата в президенти Юрія Бойка і кума президента РФ Володимира Путіна, главу політичної ради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука.

Після цього у червні Медведчук у Мінську провів переговори з ватажками "ДНР" Денисом Пушиліним і "ЛНР" Леонідом Пасічником, домовившись із ними про звільнення декількох українських полонених. За словами голови Служби безпеки України Івана Баканова, Медведчук не залучався до процесу обміну полоненими, а його поїздки до Росії є "власною PR-ініціативою".

Водночас президент Росії Володимир Путін застеріг українського президента Володимира Зеленського від переслідувань опозиції, зокрема його кума Віктора Медведчука.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин