Українця Солошенка в РФ "розвели" на визнання провини і відправили в колонію - адвокат

73-річного пенсіонера з Полтави визнали винним у шпигунстві.

Засудженого в Росії українця Юрія Солошенка відправили на етап в Нижній Новгород.

Про це повідомляють адвокати Надії Савченко Марк Фейгін та Микола Полозов в Twitter.

"Його розвели на визнання провини в обмін на обіцянку повернути в Україну", - розповів Фейгін.

Своєю чергою Полозов повідомив, що 73-річного Солошенка засудили на 6 років, ошукавши його.

"Завжди пам'ятайте, якщо ви не винуваті, угоди за принципом: визнання в обмін на гіпотетичний ніштяк - завжди ментівське ошукання. Кинуть обов'язково", - попередив Фейгін.

Полозов зазначив, що "до російської влади українськими заручниками має застосовуватися старий гулагівський принцип "Не вір, не бійся, не проси".

До шести років за ґратами засудили у Москві українського пенсіонера Юрія Солошенка

Колишнього директора полтавського заводу «Знамя» визнали винним у шпигунстві на користь України. Сімдесяти-три-річного Солошенка затримали у російській столиці минулого року, він поїхав туди на один день, допомогти старому знайомому випробувати обладнання. Повідомляли, що за інформацією слідчих, він на вантажівці збирався вивести із Росії новітню зброю. 

Нагадаємо, 73-річний пенсіонер з Полтави Юрій Солошенко - колишній директор полтавського оборонного заводу "Прапор". Українцю висунули звинувачення за статтею 276 (шпигунство) КК РФ. Подробиці справи невідомі, оскільки його матеріали містять гриф "таємно", а засідання проходили в закритому режимі.

Син заручника розповів, що колишній колега його батька з Москви наполягав на його приїзді, виманював, пропонував бізнес-варіанти. У Москві після приїзду його заарештувала ФСБ 5 серпня 2014 року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: