Україні потрібна була політична криза, в якій вона опинилась - Яценюк

Прем'єр наголосив, що кожна криза – це можливість.

Політична криза, яка виникла в Україні – була потрібна. Про це заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк під час ефіру ток-шоу "Право на владу" на каналі 1+1.

"Замість того, щоби ми всі разом рухалися, приймали удари спільно – приймаємо удари в спину. І тому та політична криза, яка виникла – вона була потрібна. Тому що кожна криза – це можливість", - сказав Яценюк.

За його словами, уряд зараз використовує цю можливість для того, щоб очистити країну від політичної корупції, від впливів і від закулісної української політики. "Нам кинули виклик політична корупція і закулісна українська політика. І ми на нього відповідаємо", - наголосив прем'єр.

Яценюк також наголосив, що міністрам за 14 місяців вдалося стати справжньою командою. "Нам кинули виклик. Нам - не тільки як уряду, нам - як країні кинули виклик. Виклик популізму, виклик брехні, виклик несправедливості. І ми відповіли на цей виклик", - зазначив прем'єр.

"Ми сказали, що прийшли єдиною командою. Кожен із нас робить свою роботу. Ніхто не каже, що ми самі досконалі. Ми дуже далекі від досконалості. Я визнав, що ми робимо дуже багато помилок. Тобто багато на наші плечі впало. І просимо вибачення за ці помилки. Але завдяки тому, що ми робимо помилки, ми рухаємося вперед. І здаватися не будемо", - додав Яценюк.

Він також зазначив, що виклик був кинутий партнерами по коаліції."Мені прикро за це. Абсолютно правильно, що уряд робить непопулярні кроки. Так, це є справді непопулярний уряд. Але ми не ставили собі це за мету. Ми ставили за мету – провести в країні ті реформи, які не проводив жодний уряд протягом 20 років", - сказав прем'єр.

ВідеоУ Кабміні не залишилось "політиків" - Яценюк

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: