Україні не потрібен новий плацдарм РФ для наступу: Клімкіна непокоїть ситуація в Молдові

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Головний дипломат вбачає загрозу посилення російського впливу в регіоні.

Загострення політичної ситуації в Молдові турбує вітчизняний політикум. Служба безпеки України посилює контроль на кордонах, щоби не допустити проїзду через Україну радикально налаштованих громадян Росії, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Нам реально небайдуже, що відбувається у сусідній Молдові. Ми це дуже пильно моніторимо. Завтра в Кишиневі буде Віктор...

Опубліковано Pavlo Klimkin Понеділок, 10 червня 2019 р.

Київ вважає, що нестабільну політичну ситуацію в сусідів спричинили проросійські сили і закликає Кишинів уникнути конфліктів. "Нам реально небайдуже, що відбувається у сусідній Молдові. Ми це дуже пильно моніторимо", - наголосив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

ВідеоУкраїна побоюється радикальних росіян і закликає Кишинів не піддаватися конфліктам

Служба безпеки України посилює контроль на кордоні з країною, щоб не допустити проїзд через Україну радикально налаштованих громадян Росії. Київ вважає, що нестабільну політичну ситуацію у сусідів спричинили проросійські сили. Конституційний суд Молдови новий уряд визнав недійсним та відсторонив чинного президента Ігоря Додона від влади.    

Україна побоюється радикальних росіян і закликає Кишинів не піддаватися конфліктам

Він повідомив, що у вівторок до Молдови вирушає Віктор Крижанівський, який відповідає за координацію зусиль із придністровського врегулювання і дуже добре знається на молдовському контексті. "Непокоїть, що сьогодні постійно збільшується ймовірність та відповідні ризики "добрих послуг" з боку зовнішніх гравців. На жаль, більше посередництва – менше суб’єктності. Нам усім дуже потрібна європейська демократична Молдова і зовсім не пасує перспектива нового російського плацдарму, який створюватиме загрозу для українського півдня", - зауважив Клімкін.

Як повідомлялося, ситуація в Молдові погіршилася в субботу – саме тоді спливав строк для формування уряду. В останній момент депутати домовилися про коаліцію, призначили спікера і прем'єра, але зробили це запізно – конституційний суд Молдови визнав недійсним новий уряд та відсторонив чинного президента Ігоря Додона від влади. Виконувачем обов'язків президента став колишній прем'єр-міністр Павел Філіп. Політик одразу оголосив про розпуск парламенту та призначив перевибори

Залиште свій коментар

Вибір редакції