Україні потрібен закон для протидії "злодіям у законі" - Хатія Деканоідзе

Подібний закон діяв у Сполучених Штатах Америки, коли італійська мафія вчиняла там серйозні злочини.

Україні потрібен закон для протидії "злодіям у законі", - переконана глава Нацполіції Хатія Деканоідзе.

Його прийняття дозволило би знизити рівень злочинності в державі. Хатія Деканоідзе висловила сподівання, що Верховна Рада України мала би сконсолідуватися навколо цього закону. За словами Голови Національної поліції України, за новими змінами до законодавства "злодіїв у законі", якщо вони зізнаються, що "короновані", можна було б заарештовувати і передавати правосуддю. Це важливо тому, що за так званим "кодексом честі" "злодії в законі" не можуть заперечувати, що вони – "короновані".

"Такий закон, як ви знаєте, працював у Грузії. І цей закон дав нам шанс і право, щоб ми позбулися організованої злочинності повністю. Частина з них сиділа у в'язницях, частина – втекла", – підкреслила Хатія Деканоідзе.

Вона зазначила, що подібний закон – так званий "закон Ріко" – діяв у Сполучених Штатах Америки, коли італійська мафія вчиняла там серйозні злочини. "Хочу сказати одне – закон важливий, дуже важливий для нашої країни. Якщо ми хочемо реально збити злочинність, якщо ми хочемо реально знищити банди і організовану злочинність, то я би дуже хотіла, щоб Верховна Рада сконсолідувалася навколо цього закону", – наголосила глава Національної поліції України.

Нагадаємо, що раніше голова Національної поліції України Хатія Деканоїдзе заявила, що перебудувати систему правоохоронних органів в Україні неможливо за рік або за три.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: