Україні потрібно суттєво реформувати оборону, аби потрапити до НАТО - Керрі

Держсекретар США зустрівся з президентом України.

Напередодні Варшавського саміту НАТО держсекретар США Джон Керрі під час зустрічі з президентом Петром Порошенком заявив, що Україні варто підвищувати стандарти збройних сил, щоб приєднатися до Альянсу, повідомляється у випуску ТСН.16:45.

Керрі закликав Україну дотримуватись Мінських домовленостей і пообіцяв, що США не знімуть санкцій з Росії, поки вона не припинить окупацію Донбасу та Криму. Також Керрі зауважив, що двері НАТО завжди будуть відкритими для нашої країни.

"Сполучені Штати є прихильником політики відкритих дверей у вітанні нових членів НАТО, коли вони готові, і як президент Порошенко сказав кілька разів, Україні багато що треба зробити в реформуванні оборони і забезпеченні взаємодії з військами НАТО. Ми вітаємо останні зусилля з реформування оборони, треба продовжувати цю роботу надалі і в майбутньому, треба слідувати рішенням, які прийняті сьогодні і далі, які відповідають динаміці конкретного часу. Але наразі говорити про це ще рано", - заявив Керрі.

ВідеоУкраїні варто підвищувати стандарти збройних сил, щоб приєднатися до НАТО

Президент України зазначив, що візит держсекретаря США до Києва дуже багато означає для нашої країни.

"Для мене і для всіх українців і для всього світу ваш візит - це є свідченням потужної підтримки України , яку демонструють Сполучені Штати Америки на найбільш відповідальному і визначальному етапі розвитку держави, цей візит є глибоко символічним і ми дуже цінуємо ваш приїзд, шановний пане державний секретар", - зауважив Порошенко.

Після цього Керрі зустрівся з прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом, але подробиці зустрічі тримаються в таємниці.

Крім того Керрі розповів, що США надають Україні додаткові 23 млн доларів на гуманітарну допомогу постраждалим від конфлікту на Сході.

Кореспондент ТСН Станіслав Фещенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: