Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україні потрібно суттєво реформувати оборону, аби потрапити до НАТО - Керрі

Держсекретар США зустрівся з президентом України.

Напередодні Варшавського саміту НАТО держсекретар США Джон Керрі під час зустрічі з президентом Петром Порошенком заявив, що Україні варто підвищувати стандарти збройних сил, щоб приєднатися до Альянсу, повідомляється у випуску ТСН.16:45.

Керрі закликав Україну дотримуватись Мінських домовленостей і пообіцяв, що США не знімуть санкцій з Росії, поки вона не припинить окупацію Донбасу та Криму. Також Керрі зауважив, що двері НАТО завжди будуть відкритими для нашої країни.

"Сполучені Штати є прихильником політики відкритих дверей у вітанні нових членів НАТО, коли вони готові, і як президент Порошенко сказав кілька разів, Україні багато що треба зробити в реформуванні оборони і забезпеченні взаємодії з військами НАТО. Ми вітаємо останні зусилля з реформування оборони, треба продовжувати цю роботу надалі і в майбутньому, треба слідувати рішенням, які прийняті сьогодні і далі, які відповідають динаміці конкретного часу. Але наразі говорити про це ще рано", - заявив Керрі.

Відео Україні варто підвищувати стандарти збройних сил, щоб приєднатися до НАТО

Президент України зазначив, що візит держсекретаря США до Києва дуже багато означає для нашої країни.

"Для мене і для всіх українців і для всього світу ваш візит - це є свідченням потужної підтримки України , яку демонструють Сполучені Штати Америки на найбільш відповідальному і визначальному етапі розвитку держави, цей візит є глибоко символічним і ми дуже цінуємо ваш приїзд, шановний пане державний секретар", - зауважив Порошенко.

Після цього Керрі зустрівся з прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом, але подробиці зустрічі тримаються в таємниці.

Крім того Керрі розповів, що США надають Україні додаткові 23 млн доларів на гуманітарну допомогу постраждалим від конфлікту на Сході.

Кореспондент ТСН Станіслав Фещенко

Залиште свій коментар

Вибір редакції