Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україні слід подвоїти роботу у найважливіших сферах - Могеріні

Могеріні наголосила, що Україні необхідно прийняти деякі важливі закони в рамках Угоди про асоціацію.

Україні необхідно подвоїти роботу у найважливіших областях, зокрема, у сфері боротьби з корупцією.

Про це напередодні візиту до Києва в інтерв’ю УНІАН розповіла верховна представниця ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки Федеріка Могеріні.

Зокрема, Могеріні наголосила, що Україні необхідно прийняти деякі важливі закони в рамках Угоди про асоціацію. 

"Роботу необхідно подвоїти в найважливіших сферах - боротьба з корупцією є однією з них, і тут ми очікуємо прийняття законопроекту про створення незалежного та ефективного Вищого антикорупційного суду, в результаті чого він повністю буде відповідати рекомендаціям Венеціанської комісії", - наголосила верховна представниця ЄС.

За її словами, ще один важливий крок - переконатися, що декларації активів високопоставлених офіційних осіб і громадських діячів дійсно аналізуються.

ВідеоНа засіданні ради асоціації Україна-ЄС обговорювали боротьбу з корупцією в країні

ЄС також очікує реформи системи електронних декларацій, щоб вона дозволила громадянському суспільству і громадським організаціям виконувати свою роботу.

"Це - те, що потрібно і чого очікує народ України, і ми далі будемо залишатися на його боці, підтримуючи реалізацію реформ в Україні", - зазначила Могеріні.

Нагадаємо, раніше колишні посли і експерти США з "Американської мережі друзів України" (Friends of Ukraine Network) озвучили критично важливі реформи, які необхідно здійснити в Україні. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції