Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українська армія була майже знищена у 2014 році, але вона відновилася – Волкер

У вирішенні конфлікту на Донбасі гратиме роль не лише армія.

Спеціальний представник США щодо України Курт Волкер заявив, що Україна зробила гарну роботу щодо відновлення своєї армії, яка зараз є гарантом стабільності на сході України.

«Вони дійсно зробили досить гарну роботу з відновлення своїх військових. Вони були майже знищені у 2014 році, і вони відновилися з того часу, і вони роблять надійну роботу щодо підтримання стабільності уздовж усієї лінії конфлікту», - сказав Волкер в інтерв’ю виданню Politico.

На думку спецпредставника США, від того, чи буде вирішено конфлікт на сході України, буде залежати, чи відновить країна свій суверенітет та територіальну цілісність. І тут важливу роль гратиме не лише армія, але й такі важливі складові як демократія, ринкова економіка, добробут та безпека населення.

Нагадаємо, у липні 2017 року державний секретар США Рекс Тіллерсон призначив колишнього посла США в НАТО Курта Волкера спеціальним представником щодо України. Передбачалося, що Волкер буде координувати всі зусилля Держдепартаменту, спрямовані на врегулювання конфлікту, що виник внаслідок вторгнення Росії до Криму, а потім і до східної України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції