Українська делегація не братиме участь у сесії ПАРЄ – нардеп

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Яременко стверджує, що робота зосередиться на консультаціях з державами Ради Європи.

Українська делегація утримається від поїздки на найближчу сесію Парламентської асамблеї ради Європи (ПАРЄ). Про це вранці 21 вересня на своїй сторінці у фейсбуці повідомив народний депутат від "Слуги народу" та голова комітету з питань зовнішньої політики Богдан Яременко.

За словами політика, європейська організація нехтує власними принципами, а тому Україна відправляти делегатів поки не буде.

"Найскладнішим сьогодні є питання ПАРЄ. Не маючи іншої нагоди реагування на порушення цією організацією власних принципів, і зіштовхнувшись з достатньо відвертим ігнорування її інтересів, Україна наразі утримається від відрядження своєї делегації на найближчу сесію ПАРЄ", - йдеться у пості Яременка.

За тиждень у сфері зовнішніх зносин парламент ратифікував два міжнародні договори (обидва покликані сприяти наповненню...

Опубліковано Богданом Яременком Субота, 21 вересня 2019 р.

Нардеп додав, що наразі робота буде зосереджена на підготовці делегатів та проведенні консультацій з іншими державами членами Ради Європи, аби виробити  "план повернення довіри до ПАРЄ".

Нагадаємо, 25 червня ПАРЄ підтримала резолюцію, яка змінює санкційний механізм. У цьому ж документі РФ запросили повернутися до роботи в Асамблеї без обмежень права голосу. 118 делегатів проголосували за, 62 - проти, ще 10 утрималися. Перед цим ПАРЄ відхилила понад 200 поправок, які підготувала українська делегація задля блокування повернення російської делегації до цієї організації.

Відео Повернення Роcії до ПАРЄ: як в Україні сприйняли рішення та чого чекати

Україна призупиняє участь у сесії ПАРЄ. Так делегація відреагувала на рішення Асамблеї зняти санкції з Росії та повернути їй право голосу в організації. Й це без виконання Кремлем будь-яких зобов’язань. Під стінами Ради Європи, у Стразбурзі, сьогодні зранку зібралась маніфестація проти повернення країни-агресорки до Парламентської Асамблеї.  

Повернення Роcії до ПАРЄ: як в Україні сприйняли рішення та чого чекати

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції