Українська делегація планує ініціювати відставку проросійського президента ПАРЄ

Але остаточне рішення про початок процедури ще не схвалене.

Голова української делегації в ПАРЄ Володимир Ар'єв підтвердив, що його колеги обговорюють можливість ініціювати дострокову відставки президента асамблеї Педро Аграмунта, який лобіює зняття санкцій з РФ.

Про це пише "Європейська правда".

Формально процедура ще не розпочалася, але частина української делегації, за словами Ар'єва, налаштовані підготувати юридичне підґрунтя для цього.

Керівник української делегації додав, що остаточне рішення про початок процедури ще не схвалене та буде залежати від того, чи буде Аграмунт і надалі лобіювати зняття санкцій з Росії.

Загалом українська делегація в Парламентській асамблеї Ради Європи готується достроково поставити під сумнів повноваження президента асамблеї Педро Аграмунта.

24 червня Бюро Парламентської асамблеї Ради Європи ухвалило декларацію про спільні цінності з РФ і про необхідність руху назустріч. Пізніше міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що він надзвичайно здивований і розчарований декларацією.

Згодом Україна заявила, що буде бойкотувати свою участь у Парламентській асамблеї Ради Європи, якщо будуть визнані повноваження російської делегації в цій організації, незважаючи на вибори в Держдуму на території окупованого Криму.

У неділю, 9 жовтня, з'явилася інформація, що у ПАРЄ збираються прийняти ультиматум Росії.

Однак, згодом стало відомо, що в асамблеї цього не зроблятьадже згідно з ультиматумом організація повинна змінити правила своєї роботи.

ВідеоУкраїна поскаржилася в ПАРЄ на нелегітимність виборів до Держдуми в Криму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: