Українська делегація прибула до Берліна на зустріч із радниками лідерів "нормандської четвірки"

Українська делегація прибула до Берліна на зустріч із радниками лідерів "нормандської четвірки"

Очолює українську делегацію Олексій Резніков.

Українська делегація 11 вересня по обіді прибула до Берліна, де мають розпочатися переговори радників лідерів країн-учасниць "нормандського формату" – України, Німеччини, Франції та РФ.

Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Делегацію очолює віцепрем'єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков, також говоритиме з радниками керівник Офісу президента Андрій Єрмак. 

"Настав час конкретних дій і конкретних кроків. Настав час провести наступний саміт лідерів країн "нормандського формату", – сказав Єрмак.

Зі слів Єрмака,  акцент на переговорах будуть робити на підготовці до якнайскорішого скликання саміту "нормандської четвірки" и дотримання режиму "тиші" на Донбасі. Він також повідомив, що темами обговорення будуть домовленості, досягнуті у межах ТКГ щодо нових точок розведення, розмінування, створення нових КПВВ. Єрмак каже, українська делегація планує обговррити поновлення процесу обміну заручників. Загалом, за словами керівника Офісу президента, він розраховує на "конструктивний, непростий, як завжди дуже довгий діалог".

"Українська сторона налаштована на результат, на те, щоб інтереси держави були досягнуті. Сподіваємося, що будемо мати певні результати сьогоднішньої бесіди", – цитує Єрмака "Укрінформ".

Також очільник Офісу глави держави зауважив, що українська сторона доклала всі зусилля для виконання домовленостей, яких було досягнуто під час минулої зустрічі лідерів "нормандської четвірки" в Парижі. 

"Щодо кожного пункту ми надавали свої компромісні пропозиції", – уточнив він.

Як повідомляють росЗМІ, на зустрічі інтереси РФ представляє так званий куратор Кремля питань щодо Донбасу Дмитро Козак.

Станом на 15:25 за київським часом переговори радників лідерів країн-учасниць "нормандського формату" тривають.

Напередодні президент України Володимир Зеленський анонсував проведення зустрічі радників лідерів країн "нормандського формату" 11 вересня. Глава держави також вважає, що проведення другої зустрічі лідерів "нормандської четвірки" вказуватиме на великі шанси закінчити війну на Донбасі.

Зеленський зазначив, що має прямий діалог з президентом Росії Володимиром Путіним заради миру

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів