Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українська омбудсменка звернулась до радника Путіна щодо відвідання бранця Кремля Сенцова

Правозахисниця також хоче побачити Кольченка та Чирнія, яких утримують у Росії.

Омбудсменка України Людмила Денісова звернулась до радника президента РФ, голови Ради з розвитку громадянського суспільства і прав людини при президенті РФ Михайла Федотова з проханням організувати її візит до політв’язня Олега Сенцова через погіршення його стану здоров’я.

Про це повідомили у прес-службі Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

"Є інформація, що стан здоров'я Олега Сенцова значно погіршився, але, на жаль, ми поки що не мали змоги це перевірити", - наголосила Денісова під час телефонної розмови із Федотовим.

У зв’язку з цим вона попросила радника Путіна максимально посприяти в організації її візитів до ув’язнених українців: Олега Сенцова, викладача історії Олексія Чирнія, активіста Олександра Кольченка.

Своєю чергою Федотов запевнив, шо він написав потрібні запити для здійснення візита українського омбудсмена до свого керівництва і триматиме на особистому контролі ситуацію з українським ув’язненими.

Окрім цього, він пообіцяв, що українській стороні передадуть запис відеоконференції депутата Людмили Нарусової з Олегом Сенцовим та надішлють результати медичного обстеження режисера.  

Нагадаємо,  25 серпня 2016 року українського режисера Олега Сенцова засудили загалом до 20 років ув'язнення у колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до здійснення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ.

Як повідомлялося, ув’язненому Сенцову, котрий оголосив голодування, розпочали проводити підтримувальну терапію. Його сестра вважає це ознакою того, що справи зі здоров’ям Олега погані. Такого ж висновку дійшли в експертній раді лікарів Європейської клініки лікування печінки "Регенерація". Повідомляється, що у нього вже почали випадати зуби. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції