Українська сторона жорстко поставила перед бойовиками питання про зрив розведення військ у зоні АТО

Відбулася відеоконференція за участю представників сепаратистів.

Українська сторона жорстко поставила перед бойовиками питання про зрив рамкового рішення Тристоронньої контактної групи про розведення сил і засобів у зоні АТО.

Про це як повідомила прес-секретар представника України в групі Леоніда Кучми Дарка Оліфер за підсумками відеоконференції Тристоронньої контактної групи з участю представників бойовиків.

"Українська сторона жорстко поставила питання про зрив рамкового рішення про розведення сил і засобів з боку ОРЛО, зокрема, в районі Станиці Луганської, а також про недотримання режиму тиші та взятих на себе зобов'язань в рамках Мінських домовленостей з боку ОРДЛО", - написала вона.

Також Україна наполягає на постійному моніторингу в місцях розведення військ спостерігачами ОБСЄ.

Окремо Київ поставив питання звільнення заручників. "Ми звернулися до російської сторони з вимогою звільнити українського журналіста Романа Сущенка", - зазначила Дарія Оліфер.

Нагадаємо, 21 вересня в Мінську було підписано рамкове рішення Тристоронньої контактної групи про розведення сил і засобів на Донбасі. Домовленість стосується трьох ділянок – Станиці Луганської, Золотого і Петровського.

За словами заступника міністра з питань окупованих територій Георгія Туки, розведення вже відбулося в Петровському, де триває процес розмінування позначених зон, а також в Золотому, де процес розмінування ще не розпочато. Разом з тим, зривається процес розведення сторін у Станиці Луганській.

Заплановане розведення військ у Станиці Луганській відкладається через обстріли

Четверо військових отримали поранення. Загиблих за добу немає. Це офіційна інформація штабу АТО. Через обстріли бойовиків заплановане рамкове розведення у Станиці Луганській довелося відкласти на невизначений час. Проте у штабі АТО зазначають, що сьогодні ситуація на Луганському напрямку трохи покращилася. Там, вони не зафіксували жодного обстрілу з важкої артилерії. Схожа ситуація і на Донецькому напрямку. Бойовики там теж зменшили кількість обстрілів.

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: