Українське МЗС надіслало в РФ ноту протесту через візит Шойгу до анексованого Криму

Перебування Шойгу на території Автономної Республіки Крим та м.Севастополь є відвертим нехтуванням з боку російської влади державним суверенітетом України.

У зв'язку з черговим неузгодженим з українською стороною візитом на тимчасово окуповану територію АР Крим та м.Севастополь міністра оборони Російської Федерації Сергія Шойгу російському зовнішньополітичному відомству надіслано ноту протесту.

Про це йдеться на сайті українського МЗС.

На думку українських дипломатів, перебування Сергія Шойгу у Криму є відвертим нехтуванням з боку російської влади державним суверенітетом України, свідченням порушення з боку Російської Федерації статуту ООН, принципів і норм міжнародного права, свідомого ігнорування цією країною своїх міжнародних зобов'язань.

В українському МЗС наголошують, що вся відповідальність за ці та інші порушення покладається на РФяк державу-окупанта і незаконні "органи кримської влади".

Нагадаємо, Печерський суд видав дозвіл на затримання міністра оборони Росії Сергія Шойгу. Раніше він був оголошений в розшук.

Міністр оборони Росії проінспектує дії штабів військ у Криму під час військових навчань

Сергій Шойгу прибув до окупованого Криму, щоб узяти участь у заключному етапі військових навчань "Кавказ-2016". Сьогодні російські війська мають відпрацювати ситуацію з нападом умовного противника. Навчання на анексованому півострові стартували чотири дні тому. Участь у них беруть війська та флот із багатьох регіонів Росії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: