Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські депутати порівняли Саакашвілі з Леніним і Карлсоном після денних подій у Києві

Політики вважають, що самі не здалися б без бою, якби правоохоронці прийшли за ними.

Після подій із спробою затримання Міхеіла Саакашвілі в центрі Києва українські депутати поділилися думками щодо того, як самі б поводилися, якби опинилися на місці екс-керівника Одеської облдержадміністрації. Рингтоном депутатського настрою стала пісня "Я не здамся без бою", ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Саакашвілі мають коментувати психіатри, а займатися ним санітари", - вважає Лозовий. Юрій Береза теж не симпатизує скандальному політику. "Мабуть, є чого ховаться пану Саакашвілі. Мені здається, він перебуває в такій життєвій стадії, коли відчуває себе Леніним у 1917 році. Коли Ленін ховається в розливі", - іронізує нардеп. "У нас новий Карлсон. У нас Саакашвілі був усім, а ще Карлсоном не був", - каже Гончаренко. Він вважає, що ніякого спротиву в такій ситуації чинити не треба. Натомість Купрій вважає інакше. "Тут не треба браваду таку влаштовувати. Мене вже арештовували за Януковича, я, можливо, не на горищі, а я уникав погоні і арешту. І це надало мені можливості працювати ефективно. Я вважаю, що не треба добровільно простягати руки, щоб тобі надягали кайданки. Треба боротися", - пояснив він.  Тоді як Тарута запропонував іще більш радикальний варіант поведінки. "Ну, я б точно стрибнув. Щоби знести цю владу", - пояснив депутат.

Не вітає поведінку Саакашвілі й нардеп Мельничук. "Це не по-чоловічому. Істерички якісь це роблять", - вважає він. Сам він зізнався, що має тривожну валізу на випадок арешту або іншої небезпеки. Там зберігаються теплі речі, крем для взуття та щітка. У Берези ж валіза важить зо десять кілограмів і містить набір білизни, карти, компас, сухпайки та невелику суму грошей. "Здається, 500 гривень лежить", - каже депутат.

Кореспондент ТСН Дар’я Счастлива

ВідеоДепутати розповіли, що робили б при спробі затримання силовиками

Залиште свій коментар

Вибір редакції