Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські дипломати ведуть діалог щодо ухвалення в Конгресі США резолюції про вшанування жертв Голодомору

Ця тема стала однією з головних під час зустрічі посла України в США Валерія Чалого та голови Комітету в закордонних справах Палати представників Еда Ройса.

Україна докладає дипломатичних зусиль у взаємодії з американськими законодавцями щодо ухвалення цього року в Конгресі США резолюції про вшанування жертв Голодомору-геноциду 1932-33 років. Ця тема стала однією з головних під час зустрічі посла України в США Валерія Чалого та голови Комітету в закордонних справах Палати представників Еда Ройса, - про це повідомили в посольстві України в Вашингтоні.

"Валерій Чалий попросив голову комітету надати необхідну підтримку ухваленню під час поточної сесії Конгресу резолюції на вшанування жертв Голодомору-геноциду 1932-1933 років в Україні", - йдеться у повідомленні.

Фотогалерея Не було кори, собак і голубиних яєць: в Україні згадали страшні події Голодомору 1932-1933 років (8 фото)

Посол Чалий подякував Еду Ройсу за постійну увагу до питання американської допомоги нашій державі у протистоянні російській агресії.

Крім того, український дипломат відзначив особисті зусилля Еда Ройса на підтримку проекту Закону "Про співпрацю з Україною у питаннях кібербезпеки" в Палаті представників.

Також Чалий "підкреслив важливість розвитку позитивної динаміки допомоги, що надається США по лінії Державного департаменту, Пентагону та Агентства США з міжнародного розвитку у федеральному бюджеті Сполучених Штатів".

ВідеоУкраїнські студенти влаштували флешмоб у центрі Тель-Авіва, аби ізраїльтяни визнали Голодомор геноцидом

Нагадаємо, у Запоріжжі було знайдено будинок, де під час Голодомору померли сотні малят. Дітей звозили до нього з усього міста і вони помирали в муках зовсім поряд із ситими партійними функціонерами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції