Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські моряки в Донузлаві захищають свої кораблі з гранатами в руках

Флот відійшов від берега та серед кромішньої темряви тримає оборону.

Час ультиматуму росіян збіг. Однак українські моряки у Донузлаві не покинули кораблі, йдеться в сюжеті нічного випуску ТСН.

Більше того, вони тримають активну оборону. Вночі з а 700 м від берега вони зовсім не бачать, як саме пересуваються російські військові. Утім, вже кілька годин тримають оборону на воді.

Відігнати кораблі українцям довелось, щойно росіяни учора ввечері наказали їм здатися і присягнути на вірність Росії. Окупанти захопили і зв'язали українців, тож морякам нічого не залишилося, як відшвартуватися від берега.

Зараз дістатися до них можна лише катером чи на гелікоптері.

Військовики не налаштовані здаватися, але ситуація складна. Ось що на умовах анонімності розповів ТСН член екіпажу одного з кораблів.

"Ми далеко від берега. Не можуть підібратися до нас ніяк. Організували універсальну оборону. Кидаємося гранатами в різні боки, щоб ніхто не міг підійти. Виставили людей зі зброєю", - переповіло події джерело на українському флоті.

Як відомо, росіяни нещодавно затопили кілька суден, аби закрити можливість виходу українських кораблів із місця їх дислокації в Донузлаві до моря. А самопроголошена кримська влада заявила про націоналізацію майна українського флоту, що перебуває на території АРК.

Як повідомлялося у вівторок, на базі Донузлав українським морякам загарбники наказали до 22 години покинути кораблі.

ВідеоУкраїнський флот на Донузлаві захищається від російського

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції