Українські переговорники щодо Донбасу зустрілися із Зеленським - Геращенко

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Силовикам та гаранту повідомили про деталі попередніх перемовин щодо заручників.

Українські представники гуманітарної групи ТКГ щодо Донбасу зустрілися із президентом України Володимиром Зеленським. Про це заявила перший заступник глави Верховної Ради Ірина Геращенко.

За її словами, на зустрічі також було присутнє керівництво СБУ та об‘єднаного центру з питань зниклих безвісти і заручників.

"Поінформували про деталі перемовин, позиції, які відстоювали, прізвища і списки заручників і зниклих, іншу проблематику. Якщо наша інформація і "інституційна пам‘ять" допоможе звільнити наших, за яких ми щиро боролися всі ці роки, - це буде важливо", - написала Геращенко на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Відбулася зустріч представників українських гуманітарної групи ТКГ в Мінську з новообраним президентом Зеленським , на...

Опубліковано Iryna Gerashchenko Пʼятниця, 24 травня 2019 р.

Нагадаємо, 23 травня голова Адміністрації президента України Андрій Богдан заявив, що команда Зеленського не бачить Віктора Медведчука представником зі свого боку на перемовинах з Росією. Сам політик згодом заявив, що не буде займатися перемовинами з РФ за президентсва Зеленського. За словами Медведчука, їхні позиції відрізняються за ключовими питаннями. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції