Українські політики похвалилися уловом: у Добкіна риба 80 кг, а в Рибака - юшка "під горілочку"

Дата публікації
Перегляди
3089
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Гриценко вудить в Конча-Заспі, а Хомутинник - у Фінляндії.

Українські політики полюбляють рибалку не менше за своїх колег з Росії та Білорусі. Як з'ясувалося, ця пристрасть є в багатьох представників українського парламенту, і навіть в екс-президентів, пишуть Вести.

Так, колишній президент України Леонід Кравчук не проти, щоб депутатський клуб "Парламент" відновив змагання між політиками-рибалками. Хоча сам він востаннє ловив рибу в минулому році.

"Це було в Карпатах. Тоді я і зловив найбільшу свою рибу - форель вагою 500 грам. Ми її одразу ж засмажили на грилі й з'їли", - повідомив Кравчук, додавши, що завжди відпускає дрібну рибку.

А ось спікер Володимир Рибак зізнався, що вудить на Донбасі, і риба йому попадається не дуже велика.

"Я дуже люблю рибалку. Та так, щоб ще ввечері зварити юшку! Секретного рецепту немає - свіжа риба, сіль, зелень і чарка горілки для пікантності. Найбільший улов - коропи по два-три кіло. Але в річках на Донбасі, де я зазвичай рибалю, велика риба не водиться", - повідомив спікер.

А ось Анатолій Гриценко рибалить не під горілочку, а "з чашкою кави" у себе на дачі в Конча-Заспі.

"Я роблю це для душі - з чашкою кави. Найбільша рибина, яку ми зловили з сином в минулому році в Хорватії, довжиною 1 метр - мурена", - повідомив він.

Регіонал Хомутиннік рибалить не тільки в Україні. Цієї зими він з родиною та 6-річним сином Артемом ловили рибу в ополонці у Фінляндії.

Харківський губернатор Михайло Добкін любить хвалитися уловом в соцмережах. Особистий рекорд політика - 80-кілограмова риба, яку він виловив з парусника в океані.

Нагадаємо, днями Володимир Путін похвалився, що піймав щуку вагою 21 кг. Слідом за російським президентом його білоруський колега Олександр Лукашенко повідомив, що зловив 57-кілограмового сома.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3089
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація