Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські політв'язні Карпюк та Клих підписали документи для подачі позову в ЄСПЛ

Стан здоров'я Клиха продовжує викликати серйозні побоювання.

Українці Микола Карпюк та Станіслав Клих, незаконно засуджені і утримувані в Росії, підписали всі необхідні документи для підготовки позову до Європейського суду з прав людини.

Про це повідомила речник Міністерства закордонних справ України Мар'яна Беца, - пише "Інтерфакс-Україна".

Представники консульства в Ростові-на-Дону зустрілися з українськими політичними в'язнями Миколою Карпюком і Станіславом Клихом, що містяться в СІЗО м.Грозний Чеченської Республіки. В ході зустрічі Карпюк та Клих підписали необхідні документи, які будуть передані для підготовки позову в ЄСПЛ.

Беца повідомила, що стан здоров'я Клиха продовжує викликати серйозні побоювання. У зв'язку з цим, українська сторона закликає Росію надати Клиху незалежну медичну допомогу.

"Ми вживаємо всіх заходів для звільнення українців, які стали заручниками агресії Росії проти України", - підкреслила вона.

Нагадаємо, російське правосуддя вибиває катуваннями "екстремістські" покази. Українські політичні в'язні Станіслав Клих і Микола Карп'юк засуджені російським судом на 20 і 22 з половною роки у колонії суворого режиму. Цей вирок чеченського суду адвокати сподівалися оскаржити у російському Верховному суді, однак цього тижня українці стали свідками ще одного відвертого знущання з правосуддя. 

Відео Захист українців Клиха і Карпюка готує скаргу до Європейського суду з прав людини

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції