Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські полонені і нове перемир'я: завершилася телефонна розмова лідерів "нормандської четвірки"

За результатами розмови лідери погодили спільну заяву.

Увечері 22 серпня відбулася телефонна розмова лідерів країн "нормандської четвірки". Президент України Петро Порошенко спілкувався з президентом Франції Еммануелем Макроном, канцлеркою Німеччини Ангелою Меркель і президентом РФ Володимиром Путіним.

Про це повідомляє прес-служба глави української держави.

Відео"Малоросії" не бути: лідери "нормандської четвірки" провели чергові телефонні перемовини

Порошенко повідомив про своє відвідання міста Щастя на Луганщині і зустріч із представниками бази ОБСЄ, яка з недавніх пір розташована у Станиці Луганській. Президент висловив повну підтримку цілодобової роботи ОБСЄ у цьому селищі.

Також Порошенко закликав негайно звільнити усіх українських полонених, яких утримують бойовики.

За результатами телефонної розмови лідери держав "нормандської четвірки" погодили спільну заяву, в якій висловили "рішучу підтримку" нового режиму припинення вогню на Донбасі. Перемир'я заплановано на 23 серпня у зв'язку із початком навчального року.

"Лідери висловили сподівання, що це припинення вогню призведе до сталого покращення безпекової ситуації в інтересах школярів та всього цивільного населення Донбасу", - йдеться у заяві.

Також лідери "четвірки" підтвердили персональну відданість подальшій імплементації Мінських домовленостей.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко заявив, що на сесії Генеральної Асамблеї ООН представить ініціативу введення миротворців ООН на окуповані території Донбасу. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції