Українські силовики і чиновники повально просять притулку і громадянства РФ

Дата публікації
Перегляди
24к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Українські силовики і чиновники повально просять притулку і громадянства РФ

У РФ зазначають про різке зростання прохань українців надати притулок / Фото: gbgalsgallery.com

За два тижні лютого в міграційну службу РФ звернулися 143 тис. українців.

У Росії заявляють про різке зростання звернень українців з проханням надати їм притулок, а також російське громадянство. При цьому у Федеральній міграційній службі РФ зазначили, що заяви від правоохоронців та представників держорганів України розглянуть в найкоротші терміни.

"Трагічні події в Україні різко збільшили кількість звернень до територіальних органів ФМС Росії громадян цієї держави за наданням притулку на нашій території. Ми щодня проводимо моніторинг таких звернень, і цифри невтішні. За два останні тижні лютого вже звернулося близько 143 тисяч осіб. Велике навантаження відчувають на собі прикордонні з Україною території. Люди розгублені, злякані, емоційно пригнічені", - заявила начальник управління з питань громадянства ФМС Росії Валентина Казакова.

Водночас, за її словами, зросла і кількість звернень від українців, що проживають на території Росії.

"Люди стурбовані долею своїх близьких і просять не тільки надати захист, але і вирішити питання про прийняття російського громадянства в спрощеному порядку. Велика кількість звернень від працівників правоохоронних органів України, державних органів цієї держави, які, боячись розправи радикально налаштованих формувань, просять надати їм притулок. Територіальні органи ФМС Росії націлені на індивідуальний розгляд всіх подібних заяв у найкоротші терміни", - додала представниця ФМС.

Нагадаємо, що Росія прийняла рішення про введення військ в Україну.

Наступна публікація